Hlásenia

Obecné hlásenia ktoré ste možno nepočuli

27.09.2023 05:05 hod

Kaufland akcia

Milí občania, navštívili ste už prvý zelený Kaufland budúcej generácie v Bratislave-Záhorskej Bystrici? Pod jednou strechou tu nájdete široký a kvalitný sortiment za výhodné ceny, aj bohatú ponuku čerstvého ovocia a zeleniny každý deň. Môžete sa tešiť na moderné a prehľadné priestory pre váš pohodlný nákup, či špeciálne akciové ponuky. Od štvrtka 28. septembra môžete v Kauflande Bratislava-Záhorská Bystrica nakúpiť za skvelé ceny napríklad: LENOR vonné perličky, rôzne druhy 210 gramov za 3 eurá 99 centov a LUNTER Krémovú nátierku Premium, rôzne druhy 150 g za 99 centov. Tak hurá na moderné nákupy v novom Kauflande Bratislava-Záhorská Bystrica.

25.09.2023 11:10 hod

Mačkofest Bory mall

Vážení občania, pozývame vás 30. septembra na podujatie Mačkofest do nákupného centra Bory Mall v Bratislave. Vyberte spolu s nami najkrajšiu mačku výstavy. Navyše môžete získať cenné rady od skúsených chovateľov. Možno premýšľate nad kúpou mačky, no stále neviete, ktoré plemeno je pre vás vhodné. Alebo váhate, ktoré škrabadlo je pre vašu mačku najlepšie? To všetko sa dozviete už 30. septembra na podujatí Mačkofest v nákupnom centre Bory Mall. Vstupné je zadarmo. Tešíme sa na vašu návštevu. Viac na www.borymall.sk

15.03.2022 09:15 hod

Výzva

Výzva na zaplatenie nedoplatkov na dani z nehnuteľností, dane za psa a poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady. V zmysle zákona č. 582/2004 Z. z. o miestnych daniach a miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady v znení neskorších predpisov, VZN č. 4/2019 o dani z nehnuteľností a dani za psa a VZN č. 1/2020 o miestnom poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady boli tieto dane a poplatky splatné v lehote poslednej splátky uvedenej v rozhodnutí. Touto cestou vyzývame všetkých daňovníkov, ktorí doposiaľ daň z nehnuteľností, daň za psa a poplatok za komunálne odpady a drobné stavebné odpady neuhradili, aby si túto povinnosť splnili, a to zaplatením na účet obce Borinka, a tak sa vyhli prípadnému vymáhaniu nedoplatkov v daňovom exekučnom konaní.